• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Ruda Śląska

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Work@PL – Praca w Polsce

  (2018-09-12)

  Work@PL – Praca w Polsce

  Jesteś polskim pracodawcą poszukującym
   wykwalifikowanych pracowników z państw UE/EOG?

  Poszukujesz pracy w Polsce?

  Weź udział w Work@PL !

  Work@PL to wydarzenie on-line, które odbędzie się 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu .

  Głównym celem targów jest umożliwienie nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami
  i obywatelami Unii Europejskiej, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.

  Targi ukierunkowane są w szczególności na branże, w których polscy pracodawcy wykazują zainteresowanie zatrudnieniem obywateli z innych państw UE/EOG tj.: IT, helpdesk, księgowość, telefoniczna i internetowa obsługa klienta, sprzedaż i marketing, BPO (outsourcing procesów biznesowych).


  Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy?

  Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy Państwa firmy w całej Europie. Biorąc udział w Work@PL macie Państwo możliwość rejestracji konta wystawcy, zarządzania zamieszczonymi ogłoszeniami o pracę, a w dniu 10 października br. prowadzenia indywidualnych rozmów z kandydatami poprzez chat on-line. Dzięki temu Państwa firma będzie miała szansę nawiązania kontaktu z kandydatami o różnych kompetencjach językowych i zawodowych oraz pozyskania odpowiednich pracowników.

  Ostateczny termin rejestracji polskich pracodawców upływa 28 września 2018 r.

  Szukasz pracy w Polsce?

  Śledź profil wydarzenia Work@PL wcześniej, aby zapoznać się z informacjami nt. pracodawców oraz wyszukać interesujące oferty pracy. Pamiętaj, żeby zarejestrować konto osoby odwiedzającej wydarzenie, co umożliwi składanie aplikacji na wybrane ogłoszenia. W dniu 10.10.2018 r. będziesz mógł rozmawiać z wystawcami poprzez indywidualne chaty on-line, a także posłuchać ciekawych prezentacji, którym będzie towarzyszył chat publiczny.

  Serdecznie zapraszamy pracodawców oraz poszukujących pracy do udziału w przedsięwzięciu!

  Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Katowicach oraz Gdańsku.

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 554406

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl