• Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

Aktualności, komunikaty i ogłoszenia

Znaleziono 480 wiadomości.

(2017-10-18)

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW PRACODAWCÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW Z REZERWY KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO W 2017 r.

Na podstawie § 2 pkt.1 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014r. w sprawie przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy KFS na sfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników.
(2017-10-09)

e-Składka – prosty przelew do ZUS

Jeśli nie będziesz miał indywidualnego numeru konta bankowego - w styczniu nie zapłacisz składek ZUS. Dotychczasowe konta w styczniu będą już zamknięte. W zamian - wcześniej dostaniesz od nas jeden numer bankowy, którego ostatnie cyfry to twój numer NIP. Jednym przelewem zapłacisz wszystkie składki od razu.
(2017-10-05)

TRENDY W MOBILE COMMERCE I BUDOWANIE WZROSTU MOBILE-FIRST - "PROGRAM MŁODY PRZEDSIĘBIORCA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ"

Jak budować zespoły wokół modeli biznesowych? Które modele transakcyjne będą najskuteczniejsze w mobile commerce? Już 10 października o godz. 16:30 w Pałacu Kultury Zagłębia przy Placu Wolności w Dąbrowie Górniczej odbędzie się ostatni warsztat z Programu Młody Przedsiębiorca.
(2017-10-03)

Silesia On-line Job Day !

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z państw UE/EOG? Weź udział w Silesia 2017 On-line Job Day !
(2017-10-03)

Ruszyła rejestracja uczestników VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach!

W październiku (18-20) po raz siódmy przedstawiciele nauki, biznesu i samorządu spotkają się w stolicy Śląska podczas największego w Europie wydarzenia poświęconego firmom sektora MŚP. Trzydniowy cykl debat, spotkań, warsztatów i wydarzeń towarzyszących jak co roku przyciąga do Katowic tysiące gości z całej Polski, Europy i z dalszych zakątków świata.
(2017-10-03)

REFUNDACJE NA TAK!

Refundacja doposażenia/wyposażenia miejsca pracy i sfinansowanie kosztów szkolenia potencjalnego kandydata do pracy? TAK!- jeśli w tym roku zdecydujesz się na zatrudnienie osoby bezrobotnej zarejestrowanej w rudzkim urzędzie pracy.
(2017-09-20)

AKCJA: POSZUKIWANA MOTYWACJA !

„Znajdź MOTYW i krzyknij AKCJA, czyli TWOJA MOTYWACJA”, to tytuł programu specjalnego, skierowanego do osób bezrobotnych z III profilem pomocy, realizowanego od marca br. roku przez rudzki Urząd Pracy
Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 355593

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl