• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Ruda Śląska

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Aktualności, komunikaty i ogłoszenia

  Znaleziono 559 wiadomości.

  (2019-08-13)

  TARGI PRACY ON-LINE NA POGRANICZU POLSKI, CZECH I NIEMIEC

  Partnerstwo transgraniczne EURES-TriRegio zaprasza na międzynarodowe targi pracy on-line pn. „Nasz region przekracza granice – praca w Saksonii, na Dolnym Śląsku i Północnych Czechach”, które odbędą się 5 września br. na portalu www.europeanjobdays.eu w godz. od 10:00 do 15:00. Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Komisji Europejskiej.
  (2019-07-19)

  Wsparcie pracodawców i osób bezrobotnych – rekrutacja trwa

  Zapraszamy osoby bezrobotne i pracodawców do zapoznania się z ofertą wsparcia w ramach projektów europejskich.
  (2019-06-21)

  Projekt „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+”

  W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+” powstało 1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP, osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, czy też zaplanować karierę zawodową.
  (2019-05-27)

  Informacja o realizacji projektu Early Warning Europe

  Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej? W przezwyciężaniu trudnych sytuacji będą Cię wspierać konsultanci i mentorzy - doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sami niejeden kryzys mają już za sobą.
  (2019-05-23)

  Artystyczne inspiracje

  W ramach obchodów Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej 20 maja br. zorganizował wyjątkowe działania dla wszystkich zainteresowanych, które to wydarzenia łączyły w sobie zarówno aktywizację zawodową jak i społeczną osób z niepełnosprawnościami.
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 579417

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl