• Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

Aktualności, komunikaty i ogłoszenia

Znaleziono 453 wiadomości.

(2017-06-19)

Nowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w zasięgu Twojej ręki!

Jeśli jesteś osobą w wieku 18-24 i chcesz zdobyć kwalifikacje lub doświadczenie, nie zwlekaj. Pytaj o szczegóły swojego doradcę.
(2017-06-19)

„STRATEGIA MARKETINGOWA – BUDOWANIE, EGZEKUCJA, NARZĘDZIA ORAZ TAKTYKI” – PROGRAM MŁODY PRZEDSIĘBIORCA W KATOWICACH

Jak budować strategię marketingową i jakie są jej elementy? Czym różni się strategia komunikacji od strategii marki? Jak mierzyć efekty prowadzonych działań? Już 22 czerwca w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejny warsztat z cyklu Akademii Marketingu i Sprzedaży w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach.
(2017-06-16)

Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów

Nastąpiła zmiana przepisów dotyczących opodatkowania stypendiów. Stypendia otrzymane na podstawie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy otrzymane w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2019 r. zostały zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. To oznacza, że urząd skarbowy na wniosek podatnika (osoby która otrzymała takie stypendium) zwróci nadpłacony podatek.
(2017-06-07)

Aktywnie i zdrowo aktywizuj się zawodowo!

Codzienne, rutynowe zajęcia czasami nas przytłaczają i zniechęcają do podjęcia kolejnych wyzwań, ponieważ uważamy, że nie mamy już na nic więcej czasu. Często też boimy się podjąć nowych obowiązków bo nasze przyzwyczajenie do stałego harmonogramu dnia staje się silniejsze od nas. Ale czasami warto iść w NOWYM KIERUNKU…
(2017-05-16)

Zaproszenie do składania ofert szkoleniowych

W związku z realizacją projektu „Wiedza + doświadczenie = zatrudnienie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy instytucje szkoleniowe,
(2017-05-15)

Dofinansowanie na realizację usług doradczych i szkoleniowych.

Rusza system wsparcia rozwojowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i ich pracowników.
(2017-04-28)

MASZ POWERA - IDŹ PO STAŻ!

Staże dla młodych - już teraz w rudzkim urzędzie pracy!
Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 327525

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl