• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Ruda Śląska

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Aktualności, komunikaty i ogłoszenia

  Znaleziono 555 wiadomości.

  (2019-06-21)

  Projekt „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+”

  W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+” powstało 1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP, osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, czy też zaplanować karierę zawodową.
  (2019-05-27)

  Informacja o realizacji projektu Early Warning Europe

  Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP? Widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej? W przezwyciężaniu trudnych sytuacji będą Cię wspierać konsultanci i mentorzy - doświadczeni przedsiębiorcy, którzy sami niejeden kryzys mają już za sobą.
  (2019-05-23)

  Artystyczne inspiracje

  W ramach obchodów Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej 20 maja br. zorganizował wyjątkowe działania dla wszystkich zainteresowanych, które to wydarzenia łączyły w sobie zarówno aktywizację zawodową jak i społeczną osób z niepełnosprawnościami.
  (2019-05-07)

  Europejski Dzień Pracy on-line

  Wojewódzkie Urzędy Pracy w Katowicach, Gdańsku i Białymstoku organizują Europejski Dzień Pracy on-line pod nazwą "Discover Poland! Work with us”, który odbędzie się 29 maja 2019 r. w godz. od 10:00 do 14:00 na platformie udostępnionej przez Komisję Europejską http://www.europeanjobdays.eu.
  (2019-05-07)

  Projekt praca. Obszar rewitalizacji - obszarem nowych możliwości - refundacja kosztów dojazdu na staż

  Powiatowy Urząd Pracy informuje, że uczestnicy biorący udział w stażu w ramach projektu pt. „Projekt praca. Obszar rewitalizacji – obszarem nowych możliwości” mają możliwość uzyskania refundacji kosztów dojazdu na staż.
  (2019-05-06)

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W DZIAŁANIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ POWIATOWY URZĄD PRACY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ W RAMACH TYGODNIA GODNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  W związku z obchodami Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej zachęca wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniach łączących w sobie zarówno aktywizację zawodową jak i społeczną osób z niepełnosprawnościami.
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 562441

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl